google-site-verification=Q-J3u7zKy0YY9JEkODEat1bgB8UdWlFeWfNvaKm1o-c
top of page
bgImage

MADY DENTAL LAB 
pakalpojumi

Augtas kvalitātes zobu protēžu izgatavošana, klientu konsultācijas, kā arī lekcijas un apmācības par iespējamiem protēžu izgatavošanas risinājumiem.

MADY DENTAL LAB pakalpojumi
MADY DENTAL LAB pakalpojumi 2

Ja jūs esat vai arī vēl tikai domājat kļūt par mūsu klientu, būsim priecīgi palīdzēt rast risinājumu jūsu uzdotajiem jautājumiem. Vienmēr palīdzēsim ar padomu, izvēloties vislabāko risinājumu pacienta dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Mūsdienu tehnoloģijas un pētījumi ļauj izgatavot zobus, kas līdzinās dabas dotajiem zobiem. Zobu protēzes var aizstāt trūkstošo zobu un palīdzēt atjaunot pacienta smaidu. Darīt viņu laimīgu! Ja pacients ir zaudējis dabas dotos zobus, neatkarīgi no smaganu slimības, zobu skaita vai traumas, aizstājot trūkstošos zobus, viņš atgūs savu izskatu un savu veselību.

Zobu protēzes palīdzēs vieglāk ēst un runāt, ļauj uzlabot esošo zobu izskatu un smaidu! Kad tiek zaudēts zobs vai vairāki zobi, sejas muskuļi var sagumt, padarot vecāku izskatu. Ar zobu protēzēm šo problēmu var novērst!

Jaunas zobu protēzes kādu laiku var likties neērtas, neierastas, kamēr pie tām pierod. Par tām ir jārūpējas tāpat kā par saviem īstajiem zobiem.

Ja ir jautājumi par savu zobu protēzi, tā traucē ilglaicīgi, ir bojāta – sazinieties ar laboratoriju. Mady Dental lab saviem produktiem piedāvā garantiju.

Garantijas pase ir derīga 2 gadus, kas sāk darboties no rēķina izrakstīšanas datuma. Garantija tiek dota Mady dental lab izgatavotajiem produktiem gadījumos, kad defekts ir radies laboratorijas kļūdas rezultātā.

Garantija neattiecas uz: 

  • bojājumiem, kas radušies obligātās zobārsta vizītes neapmeklēšanas rezultātā;

  • bojājumiem, kas radušies trešās personas izdarīto darbību rezultātā;

  • bojājumiem, kas radušies ar parodonta saslimšanas izraisītām sekām;

  • pagaidu protēzēm un protēžu labošanām.

 

Detalizētāku informāciju un garantijas nosacījumus varat uzzināt, rakstot vai zvanot uz norādītajiem kontaktiem.

MADY DENTAL LAB pakalpojumi

Mady Dental lab zobārstu apmācības

Protēžu izgatavošana

Mady Dental lab zobārstu apmācības

Konsultācijas

Mady Dental lab zobārstu apmācības

Lekcijas un apmācības

bottom of page