google-site-verification=Q-J3u7zKy0YY9JEkODEat1bgB8UdWlFeWfNvaKm1o-c
top of page
bgImage

MADY DENTAL LAB 
notikumi

Aktuālā informācija mūsu klientiem

MADY DENTAL LAB jaunumi un notikumi

PIEDĀVĀTIE PRODUKTI LABĀKAI DZĪVEI ŠODIEN!

Mady Dental lab

Mady Dental lab ir ieguvusi AMANN GIRRBACH AG LIVE LAB statusu! Esam pārstāvji “pionierim” CAD/CAM tehnoloģiju jomā un mūsdienu vadošajam novatoram, un pilna servisa sniedzējam digitālajā zobārstniecībā. Pateicoties Austrijas uzņēmuma pieredzei un zināšanām, ir radīta sistēma, kas atvieglo ikdienas darbu zobārstiem un zobu tehniķiem. Uzņēmums darbojas vairāk nekā 90 valstīs un pierādījis sevi starptautiskajā zobārstniecības nozarē kā drošu garantiju visaugstākās kvalitātes inovatīviem materiāliem, lieliskas kvalitātes produktiem un jaunākās paaudzes sistēmu risinājumiem. Izmantojot Amann Girrbach pieredzi, Mady Dental laboratorijā regulāri notiek semināri un kursi par jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem zobārstniecībā.

Mēs varam lepoties ar jaunāko un modernāko aprīkojumu, kurā ietilpst Amann

Mady Dental lab

GIRRBACH frēzēšanas centrs, kas garantē augstāku precizitāti, kvalitāti, estētiku, mazāku risku un ilgtermiņa rezultātu. Piedāvājam visa veida cirkonija karkasus gan uz slīpētiem zobiem, gan uz implantiem, cirkonija teleskopus, Maryland tiltus, cirkonija individuālos abatmentus, cirkonija inlejas, kā arī operācijas šinas ortognātiskai operācijai un sakodiena kapes. Frēzējam arī  plastmasas kroņus un tiltus, kompozītu, vasku, ģipsi.

Mady Dental lab

Metāla liešana – tā ir vēsture! Šobrīd Mady Dental lab visas metāla konstrukcijas tiek frēzētas vai printētas. No sakņu inlejas līdz pat izņemamai protēzei. Tas nodrošina daudz lielāku precizitāti un līdz ar to kvalitatīvāku galaproduktu. Sīkāku informāciju par iespējamiem risinājumiem un produktiem var uzzināt, sazinoties ar laboratorijas vadītāju Madaru Legzdiņu (tālrunis + 371 29193558).

Laboratorijas speciālisti regulāri apmeklē profesionālās pilnveides kursus. Pēc kursiem tehniķi viens otru iepazīstina ar apgūto pieredzi un ievieš procesā jaunākās inovācijas. Apmeklēti tiek kursi un semināri gan Latvijā, gan Varšavas kongresā, Ķelnes izstādē, Itālijā, Austrijā, Vācijā. Trīs dienas Latvijā viesojās Vācijas zobu tehniķe – pasniedzēja Anniela Beerberg. Mady Dental lab keramiķi pie pieredzes bagātās pasniedzējas mācījās no agra rīta līdz pat vēlam vakaram.

Mady Dental lab

Laboratorija strādā gan ar Latvijas zobārstiem, gan klientiem no Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Skandināvijas valstīm, Īrijas un Vācijas.

Ikdienā puse no produkcijas ir komplicēti, sarežģīti risinājumi uz implantiem. Laboratorijas speciālisti piedalās operācijās un veido tūlītējus pagaidu kroņus un tiltus, pacientam vēl esot zobārstniecības klīnikā, lai diagnosticētu situāciju, īstenotu klienta vēlmes un – galvenais – ekonomētu laiku ārstam, pacientam un laboratorijai. Jau pēc 3–4 stundām pacients var doties mājās ar skaistiem, estētiskiem pagaidu kroņiem vai citām konstrukcijām.

Piedāvājam Jums šādus pakalpojumus:

- laboratorijas speciālistu konsultācijas klīnikā,
- laboratorijas speciālista piedalīšanos ķirurģiskās operācijās un pagaidu    konstrukciju izveidi uz vietas,
- komplicētus, sarežģītus risinājumus uz visdažādāko zīmolu implantiem  (Ankylos, XIVE, Straumann, BEGO, ASTRA, BIOHORIZON u.c.),
- izņemamās plates,
- lokveida protēzes ar dažādu veidu un sarežģītības pakāpju risinājumiem,
- dažādu veidu kapes (balināšanas kapes, cietās vai vakuuma nakts kapes,  sporta kapes, implantu pozicionēšanas kapes, operācijas šinas, frēzētas  sakodiena kapes),
- keramikas kroņi (metāla keramika, presētā keramika, cirkonija keramika).

Ar šiem un citiem produktiem varat iepazīties, sazinoties ar mums:
tālrunis ofisā (+371) 26 666 216;
tālrunis laboratorijas vadītājam (+371) 29 193 558;
e-pasts: info@madydental.lv;
adrese: E. Smiļģa iela 38, Rīga, LV-1002;
www.madydental.lv

MADY DENTAL MOTO: MUMS IR SVARĪGA AUGSTA KVALITĀTE UN SAVSTARPĒJA UZTICĒŠANĀS, KURAS REZULTĀTĀ KATRAM KLIENTAM TIKS NODROŠINĀTA INDIVIDUĀLA PIEEJA UN RASTI VISLABĀKIE RISINĀJUMI DZĪVES KVALITĀTES UZLABOŠANAI.

bottom of page