google-site-verification=Q-J3u7zKy0YY9JEkODEat1bgB8UdWlFeWfNvaKm1o-c
top of page
bgImage

MADY DENTAL LAB 

Protēžu izgatavošana

Komplicēti, sarežģīti risinājumi uz implantiem

Komplicēti, sarežģīti risinājumi uz implantiem
Komplicēti, sarežģīti risinājumi uz implantiem

Stieņa fiksācijas

Neatkarīgi no tā, ar kādu implanta sistēmu jūs strādājat, mēs izgatavosim individuāli atbilstošu risinājumu izņemamajai vai neizņemamajai protēzei uz vienu vai vairākiem implantiem.

Teleskopa protēzes

Izgatavojam izņemamās, uz teleskopiem balstītas protēzes, kā balstu izmantojot gan pacienta esošos zobus, gan uz implantiem balstītu teleskopa protēzi, kā arī kombinējot abus. Izgatavojam teleskopus no metāla, cirkonija, zelta, BioHPP. 

Individuālie abatmenti

Atbilstoši katrai situācijai un sarežģītībai izgatavojam individuālus abatmentus no metāla un cirkonija. Atbilstoši katrai situācijai un sarežģītībai izgatavojam individuālus abatmentus no metāla, cirkonija, zelta, BioHPP. 

Lokatori

Izgatavojam dažādas sarežģītības protēzes, kas fiksētas uz lokatoriem.

Izņemamās plates

Izņemamās plates

Izgatavojam izņemamās plastmasas protēzes no dažādu ražotāju augstas kvalitātes materiāliem.

Piedāvājam gan vienkāršākus mākslīgos zobus, gan augstākas cietības un lielākām estētiskām prasībām atbilstošus zobus, kas var kvalitatīvi aizstāt trūkstošos zobus un atjaunot pacienta smaidu!

Lokveida protēzes

Lokveida protēzes

Izgatavojam dažādas sarežģītības izņemamās un neizņemamās metāla, cirkonija, BioHPP lokveida protēzes

Metāla keramika

Metāla keramika

Izgatavojam metālkeramikas kroņus, kuros izmantotais metāls atbilst augstākajiem standartiem – nesatur niķeli, kas var būt alerģisks pacientam. 

Presētā keramika

Presētā keramika

Izgatavojam IVOCLAR e.max presētās keramikas tiltus, kroņus, venīrus, inlejas, onlejas, luminīrus un citus produktus.

Cirkonija keramika

Cirkonija keramika

Izgatavojam uz cirkonija balstītus kroņus, tiltus, individuālus abatmentus, kā arī sarežģītas izņemamās un neizņemamās protēzes uz jebkura veida implantiem.

Naktskapes, Balināšanas kapes un aizsargkapes

Naktskapes, Balināšanas kapes un aizsargkapes

No Eiropā vadošā uzņēmuma materiāliem izgatavojam nakts aizsargkapes pret zobu abrāziju, zobu balināšanas kapes, implantācijas ķirurģiskās kapes, šinējošos elementus un ortopēdiskos aparātus.

Venīri

Venīri

Izgatavojam Venīrus, Non prep Venīrus - porcelāna plāksnītes zobu estētisko funkciju atjaunošanai - zobu krāsas, formas korekcijai, pigmentācijas novēršanai, zobu starpu korekcijai.

Inlejas, Onlejas

Inlejas, Onlejas

Izgatavojam sakņu inlejas no cirkonija un metāla, kas nesatur niķeli, kurš var būt alerģisks pacientam. Piedāvājam onlejas no presētās keramikas un kompozīta materiāliem.

3D printēti produkti

3D printēti produkti

Izmantojot pasaulē jaunāko un atzītāko tehnoloģiju, piedāvājam 3D printētus produktus - nakts kapes, diagnostiskos modeļus, pagaidu kroņus, individuālās karotes, prototipus, ķirurģiskos gidus.

bottom of page