MADY DENTAL LAB 

Protēžu izgatavošana

Komplicēti, sarežģīti risinājumi uz implantiem

Zobu protēzes Zobu protēzes

Stieņa fiksācijas

Neatkarīgi no tā, ar kādu implanta sistēmu jūs strādājat, mēs izgatavosim individuāli atbilstošu risinājumu izņemamajai vai neizņemamajai protēzei uz diviem vai vairākiem implantiem.

Teleskopa protēzes

Izgatavojam izņemamās, uz teleskopiem balstītas protēzes, kā balstu izmantojot gan pacienta esošos zobus, gan uz implantiem balstītu teleskopa protēzi, kā arī kombinējot abus.

Individuālie abatmenti 

Atbilstoši katrai situācijai un sarežģītībai izgatavojam individuālus abatmentus no metāla un cirkonija.

Izņemamās plates

Izņemamās plates

Izgatavojam augstas kvalitātes izņemamās plastmasas protēzes no KULZER produktiem. 

Piedāvājam gan vienkāršākus mākslīgos zobus, gan augstākas cietības un lielākām estētiskām prasībām atbilstošus zobus, kas var kvalitatīvi aizstāt trūkstošos zobus un atjaunot pacienta smaidu!

Lokveida protēzes

Lokveida protēzes

Izgatavojam no augstas kvalitātes KULZER metāla izņemamās lokveida protēzes. Piedāvājam gan vienkāršas ar skavu fiksāciju, gan sarežģītas ar frēzējumiem un atačmentiem.

Metāla keramika

Metāla keramika

Izgatavojam metālkeramikas kroņus, kuros izmantotais metāls atbilst augstākajiem standartiem – nesatur niķeli, kas var būt alerģisks pacientam. Kroņu izveidē tiek izmantota VITA un KULZER keramika.

Presēta keramika

Presētā keramika
(e.max, VITA)

Izgatavojam IVOCLAR e.max presētās keramikas tiltus, kroņus, venīrus, inlejas, onlejas, luminīrus un citus produktus.

Cirkonija keramika

Cirkonija keramika

Izgatavojam uz cirkonija balstītus kroņus, tiltus, individuālus abatmentus, kā arī sarežģītas izņemamās un neizņemamās protēzes uz jebkura veida implantiem.

Balināšanas kapes

Balināšanas kapes un aizsargkapes

No Eiropā vadošā uzņēmuma materiāliem izgatavojam nakts aizsargkapes pret zobu abrāziju, zobu balināšanas kapes, implantācijas ķirurģiskās kapes, šinējošos elementus un ortopēdiskos aparātus.